Broşür Dağıtımı

Broşür Dağıtımı Hizmeti

İstanbul Genelinde , Firmanızın Her Türlü El İlanı , Broşür , İnsert , Kataloglarının Dağıtımı Tarafımızdan Yapılır. Afişleme,Seçimler oy pusulası zarfları, seçim kartları,seçmen pusulaları,seçim öncesi çalışmalar, oy bildirimleri, seçmen kağıtları,muhatarlıkların seçim pusulaları, belediye seçim kağıtları broşürleri, zarf ile evlere ürün dağıtımı istanbul genelinde hedef kitleye en yakın bölgelere yapılır. 

Broşür Dağıtımlarınız En Uygun Fiyat ve Fotoğraflı Kanıtlar Garantisi ile Yapılmaktadır. 

Raporlama

Rapor sunumları işin durumuna göre İnterland (Dağıtım Alanı) üzerinden sunulur.Yapılacak olan dağıtımın gün sınırlamaları içinde detaylandırma yapılır.Dağıtılan Bölgenin Fotoğraflaması Yapılır. Raporlar iş bitim tarihinden 1 iş günü sonra yazılı veya internet ortamından e-mail ile sunulur. 

İstenilen Bölgeye Dağıtım

Dağıtımlarınızın içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkan/apartmanlara belirli adetlerde dağıtılır. işyerlerinin dışarısından fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize sıralı bir şekilde yollanır.

Tecrübeli ve Profesyonel Çalışma Düzeyi

Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir ve aynı gün içerisinde e-mail adresinize yollanır.  

Kaliteli ve Tam Hizmet

Firmanızın ihtiyaç duyduğu tanıtım alternatifi olan dağıtım çalışmaları tarafmızdan en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Broşür

 

BROŞÜR DAĞITIMI

ELDEN BROŞÜR DAĞITIMI

BROŞÜR DAĞITIM

BROŞÜR

İŞ YERLERİNE BROŞÜR DAĞITIMI
MEYDANLARDA BROŞÜR DAĞITIMI